3 błędy popełniane przy wyborze bramy garażowej

Wrocław, Kraków, Katowice – niezależnie od tego, w jakim mieście stacjonujesz, to jeśli masz dom lub firmę, prędzej czy później będziesz potrzebował bramy garażowej. Podjęcie decyzji co do producenta oraz wybór odpowiedniego modelu to jednak dopiero połowa sukcesu. Dziś przyjrzymy się bliżej 5 najczęściej popełnianym przez klientów pomyłkom w związku z zamówieniem bramy garażowej. Już teraz sprawdź, na co uważać!

 

1. Ograniczenie swojego wyboru

Interesujący kolor, dodatkowy mechanizm, nietypowy rozmiar? Zamiast na standardowy model postaw na bramę dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jej użytkowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Warto także zasięgnąć rady specjalistów z tego zakresu, którzy doradzą nam, na które z nadprogramowych udogodnień się zdecydować, a które można odpuścić. W Scholz oferujemy Ci wiele opcji kolorystycznych, folie PCV, liczne akcesoria oraz systemy automatyki dodatkowo usprawniające funkcjonowanie mechanizmu. Efekt? Brama garażowa skrojona na miarę twoich potrzeb!

 

2. Wybór nieodpowiedniego wykonawcy

Zależy Ci, aby projekt był dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb, brama charakteryzowała się najwyższej jakości materiałem, a całość była objęta gwarancją? Nic prostszego! Wszystkie te rzeczy są jak najbardziej osiągalne – wystarczy tylko, że postawisz na odpowiedniego wykonawcę, który pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

 

3. Zły wymiar bramy garażowej

Choć błędy przy pomiarach wydają się niemożliwe, to wbrew pozorom, zdarzają się całkiem często. Pamiętajmy, że szerokość bramy zależy od jednego głównego czynnika, jakim są światła wjazdu. Co więcej, pomiarów otworu wjazdowego warto dokonywać już po zakończeniu remontu – co wynika z doliczenia grubości izolacji oraz tynków.

Bramy Scholz produkują bramy garażowe (Wrocław, Kraków, Katowice), które sprawdzą się w każdych warunkach – oraz każdej firmie i domu. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje wymogi.

Komentowanie wyłączone.