Bramy garażowe rolowane Kraków. Poznaj ich największe zalety!

Każdy, kto buduje dom, prędzej czy później stanie przed wyborem odpowiedniej bramy garażowej. Kraków, Katowice, okolice Śląska – jeśli jesteś z któregoś z tych miast i poszukujesz wykonawcy projektu, to mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji. Oto zalety bram garażowych, które musisz poznać przed podjęciem decyzji!

 

1. Dobra izolacja bram garażowych Kraków

Garaż to pomieszczenie, które często jest połączone z naszym domem. Takie rozwiązanie, choć niewątpliwie wygodne, generuje także parę dodatkowych trudności – jak chociażby problem z uciekaniem ciepła. Bramy rolowane rozwiązują jednak ten kłopot, a to wszystko dzięki ich wyjątkowej budowie, składającej się z wąskich, połączonych ze sobą profili: wypełnionych pianką, uzupełniających czy ekstrudowanych. Od rodzaju profili zależą późniejsze właściwości bramy.

Warto także podkreślić, że bramy garażowe tego typu mają jeszcze jedną, niepodważalną zaletę – zapewniają duże bezpieczeństwo i odporność na włamanie.

 

2. Mało miejsca, dużo możliwości

Jedną z największych zalet bram rolowanych jest ich uniwersalność pod względem wymiarowym. Modele tego typu zwijane są bowiem na wał umieszczony nad wejściem, przez co można je zamontować w niemal każdym miejscu. Jedynym warunkiem jest zapewnienie odpowiedniej ilości przestrzeni na kasetę, zazwyczaj jest to 30-40 cm w głąb garażu.

Jeśli nie dysponujemy odpowiednią ilością miejsca, to bramę garażową rolowaną możemy zainstalować na zewnątrz garażu, tuż nad otworem wjazdowym. W takiej sytuacji na pewno nie będziemy musieli obawiać się, że jakieś dodatkowe, nagromadzone w garażu przedmioty zakłócą harmonijne działanie bramy.

 

3. Łatwe użytkowanie bram garażowych Kraków

No właśnie, harmonijne działanie bramy. Bramy rolowane garażowe (Kraków, Katowice, okolice) zaskakują także pod względem płynności działania, co szczególnie docenią osoby poszukujące skutecznych i szybkich rozwiązań. Mogą one bowiem otwierać i zamykać się za pomocą pilota, istnieje także możliwość doposażenia bramy w odpowiednie akcesoria i systemy automatyki.

Komentowanie wyłączone.