Bramy garażowe Śląsk – dla kogo jaki model?

Przed Tobą moment wyboru bramy do Twojego domu? Spokojnie! Dziś przedstawimy Ci dwa najpopularniejsze modele, jakie możesz zamówić u producenta bram Scholz. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i wybierz bramy garażowe Śląsk dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!

 

Bramy garażowe Śląsk – model segmentowy

Jeżeli zależy nam na solidności, kierunek może być tylko jeden. Bramy segmentowe, zwane także panelowymi, spotkamy zarówno w garażach domów prywatnych jak i halach magazynowych czy produkcyjnych. Ich popularność można tłumaczyć na wiele sposobów, jednak na prowadzenie zdecydowanie wysuwają się argumenty dotyczące solidności i bezpieczeństwa tego rozwiązania. Do podstawowych rodzajów bram segmentowych należą:

  • zautomatyzowane,
  • obsługiwane ręcznie.

 

Dodatkowe zalety bram garażowych Śląsk segmentowych?

O tych najważniejszych już wspomnieliśmy, warto jednak dopisać kilka bonusowych plusów:

  • Uszczelki boczne,
  • Uszczelka dolna trzy komorowa,
  • Uchwyt dolny do naciągania linki regulowany,
  • Blacha ocynk 1,5 mil na prowadnicach,
  • Napędy światowych producentów,
  • Pięcioletnia gwarancja, dzięki czemu nie musisz obawiać się o nagłą awarię czy problem z uruchomieniem.

Dla kogo? Taka brama to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie precyzję działania i bezpieczeństwo.
 

Bramy garażowe Śląsk – model rolowany

Drugą, równie popularną opcją są bramy garażowe rolowane. Ich największą zaletą jest zdecydowanie kompaktowość, przez co możemy dopasować to rozwiązanie do każdego domu czy obiektu gospodarczego.

W jakiś sposób zbudowane są bramy garażowe Śląsk rolowane? Każdy z modeli składa się z pewnej liczby połączonych ze sobą profili. Co więcej, w zależności od rodzaju zastosowanych profili, brama otrzymuje określone cechy, jak np. podwyższona izolacyjność cieplna, wytrzymałość czy prędkość działania.

Dla kogo? Oszczędność miejsca – brama zwija się na wał umieszczony nad wejściem – to jedna z najważniejszych zalet bram rolowanych. Z tego właśnie powodu model ten doskonale sprawdzi się w garażach, gdzie liczy się każde odpowiednio zaaranżowane miejsce.

Komentowanie wyłączone.