Bramy przemysłowe Śląsk? Wiemy, gdzie znajdziesz najlepsze!

Supermarket, duży zakład, hurtownia – to zaledwie kilka miejsc, w których nie sposób obyć się przez bram przemysłowych. Co więcej, ten element wyposażenia hali odpowiedzialny jest nie tylko za zwykłe otwieranie czy zamykanie, ale i bezpieczeństwo obiektu czy optymalną izolację cieplną. Czym jednak kierować się przy wybraniu odpowiednich modeli? Gdzie na Śląsku znajdziemy producenta bram przemysłowych? Podpowiadamy!

Rodzaje bram przemysłowych

Jednym z najważniejszych czynników, jaki trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze bramy, jest jej rodzaj. Najczęściej spotykać możemy bramy segmentowe otwierane pionowo, które charakteryzują się dobrą izolacją cieplną. Równie częstym gościem zakładów czy hal są bramy szybkobieżne, cenione przede wszystkim za tempo oraz dokładność działania. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla tych miejsc, gdzie zależy nam na zniwelowaniu do minimum straty energetycznej.

Istnieje jeszcze opcja zastosowania bramy rolowanej. Na ten model warto zdecydować się w momencie, kiedy powierzchnia, jaką dysponujemy, nie jest zbyt duża lub wysoka.

Bramy z przeszkleniem czy bez?

Jeśli chcesz, aby do wnętrza zakładu wpadało więcej światła, zdecyduj się na bramy z przeszkleniem. Wiele firm obawia się, że zastosowanie tego elementu wpłynie na jakość czy wytrzymałość bramy. Zupełnie niepotrzebnie – przeszklone panele produkowane są ze specjalnych profili aluminiowych, które wyróżniają się identyczną stabilnością, jak standardowe modele pokryte blachą i wykonane z poliuretanu. Co więcej, okna wypełnione są odpornym na uderzenia poliwęglanem, dzięki czemu mamy pełną gwarancję zachowania bezpieczeństwa. Nie chcesz całej przeszklonej bramy? Spokojne! Panele można dowolnie łączyć ze standardowymi modelami lub, jeśli nie zależy nam na doświetlaniu, wybrać te wykonane z jednolitego materiału.

Bramy przemysłowe Śląsk

Poszukujesz wysokiej jakości bram przemysłowych? Tutaj z pomocą przychodzą nam salony firmowe, Internet czy niewielkie zakłady zajmujące się dystrybucją modeli. Warto jednak pamiętać, że to w dużej mierze od odpowiednio wybranej bramy zależy i bezpieczeństwo, i kwestie takie jak szybkość pracy. Z tego powodu szukajmy rozwiązań w punktach renomowanych producentów jak np. Scholz, w przypadku których mamy pewność co do zastosowania najwyższej jakości standardów. Bramy przemysłowe ich produkcji możemy znaleźć w zakładach na terenie całego kraju – a to chyba najlepsza z możliwych rekomendacji!

Komentowanie wyłączone.