Bramy segmentowe – cena, przeznaczenie, właściwości


Bramy segmentowe – cena, przeznaczenie, właściwości

Bezpieczne, wszechstronne oraz ekonomiczne rozwiązanie dla naszego domu? To może być tylko jedno – nowoczesne bramy segmentowe! To właśnie ten konkretnie model otwiera przed nami największe możliwości, i to zarówno w kwestii samej aranżacji, jak i obsługi czy zastosowania. Już teraz dowiedz się, dlaczego bramy segmentowe cieszą się tak dużą popularnością.

1. Komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania

Brama segmentowa to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów modeli. Nic dziwnego – wyróżnia się nie tylko solidną konstrukcją, ale i całą masą udogodnień. Co więcej, dzięki szerokiemu wachlarzowi zabezpieczeń, bramy tego typu sprawdzą się nawet w bardzo wymagających obszarach działalności. Do tych najczęściej wybieranych, należą przede wszystkim zabezpieczenia na wypadek pęknięcia sprężyn, zerwania lin czy fotokomórki, chroniące przed przypadkowym wgnieceniem. Ciekawym rozwiązaniem jest także system ochrony Finger Protection, dzięki któremu możemy mieć całkowitą pewność, że brama nie przytrzaśnie nam palców podczas ręcznego jej otwierania czy zamykania.

2. Szeroki wybór materiałów i kolorów

Wyobraź sobie, że masz szansę dopasować bramę do swoich konkretnych upodobań. Choć dla wielu osób brzmi to nieprawdopodobnie, to Scholz przełamuje schematy – i umożliwia całkowitą personalizację wybranej przez nas bramy segmentowej. To ty decydujesz, jaki mechanizm odpowiada Ci najbardziej, czy panele standardowe mają się łączyć ze szklanymi, a nowoczesna PCV zastąpić klasyczny kolor lakieru. Ponadto, w przypadku jakikolwiek pytań i wątpliwości, masz za sobą cały sztab specjalistów Scholz – gotowych w każdej chwili posłużyć swoją fachową wiedzą oraz doświadczeniem.

3. Wysoka jakość bram segmentowych w stosunku do ceny

O tym, że bramy segmentowe gwarantują całkowity komfort użytkowania, nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak wspomnieć, że wysoka jakość materiałów oraz precyzyjne wykonanie to nie jedyne plusy tego wyboru. Co zatem jeszcze sprawia, że klienci tak chętnie decydują się właśnie na bramy segmentowe? Cena! Scholz oferuje bowiem kompleksowe rozwiązania w korzystnej kwocie, dzięki czemu możesz bez przeszkód cieszyć się swoją nową bramą garażową.

4. Uniwersalność, która zachwyca

Domy, obiekty handlowe lub przemysłowe, garaże jedno i dwustanowiskowe… to tylko część miejsc, gdzie z powodzeniem sprawdzi się brama segmentowa. Scholz oferuje także możliwość produkcji bram we wszystkich wymiarach, również tych nietypowych – dzięki czemu zapomnisz o obawach, że wybrany model nie będzie pasował do określonego miejsca.

Komentowanie wyłączone.