Dobre bramy garażowe? Cena to nie wszystko

Dobre bramy garażowe? Cena to nie wszystko

Wysoka jakość, precyzja wykonania, korzystna cena – tego oczekujemy od większości kupowanych przez nas produktów. Nie inaczej jest w przypadku bram garażowych. Wybierając jednak konkretny model oraz wykonawcę bramy, warto na celownik wziąć jeszcze parę dodatkowych kwestii. Już teraz sprawdź, czym jeszcze – oprócz konkurencyjnej ceny – powinny wyróżniać się dobre bramy garażowe i gdzie je zamówić!

1. Zwróć uwagę na materiały

Solidne wykonanie to nie tylko gwarancja trwałości, ale i – co najistotniejsze – naszego bezpieczeństwa. Decydując się bowiem na bramę garażową chcemy, aby nie straszne były jej zarówno skrajne warunki pogodowe, jak również intensywne użytkowanie czy zagrożenia ze strony potencjalnych włamywaczy. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego rozwiązania? Przede wszystkim, postawmy na bramy wykonane z dobrych materiałów, dostarczanych wyłącznie przez renomowanych producentów. Takie możliwości oferuje m.in. Scholz, gdzie użycie najwyższej jakości stali i aluminium oraz niezwykła wręcz dbałość o detale wpisane są w filozofię firmy. Co więcej, dzięki własnej lakierni, Scholz może dostarczyć bramę w dowolnym, wybranym przez nas kolorze. Rezultat? Solidna i dostosowana do indywidualnych potrzeb brama garażowa, której cena nie przyprawi o zawrót głowy!

2. Postaw na sprawdzonego wykonawcę

Choć wybranie odpowiedniego wykonawcy wydaje się proste, to często bywa takie jedynie… w teorii. W rzeczywistości pod uwagę trzeba wziąć niezwykle wiele czynników, takich jak chociażby doświadczenie firmy czy ich podejście do klienta, i to na każdym etapie realizacji zamówienia. W Scholz doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nie tylko doradzimy z zakresu doboru technologii, ale i zorganizujemy dostawę oraz montaż, a także zadbamy o Twój komfort już w trakcie użytkowania bramy. W jaki konkretnie sposób? Standardowo, wszystkie nasze usługi obejmuje trzyletnia gwarancja – ale wystarczy zdecydować się na coroczne serwisowanie bramy za jedyne 99 zł, aby okres ten wydłużył się aż do 5 lat. Efekt? Spokojna głowa oraz pewność, że nasza brama zawsze będzie działać jak należy!

3. Automatyka i akcesoria to podstawa

W przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup bramy garażowej rolowanej, niezwykle istotna staje się kwestia automatyki. Jest to ważne z jednego powodu – choć taką bramę można również nabyć samodzielne, to prawdziwy przekrój jej możliwości odkryjemy dopiero po wyposażeniu modelu w pewne akcesoria. Napędy elektryczne na pasek i łańcuch, systemy zdalnego sterowania czy programowania bram, a może zestawy fotokomórek, zwiększające nasze bezpieczeństwo? W Scholz pomożemy Ci dobrać najlepszą opcję, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się pełnym komfortem użytkowania.

4. Solidne bramy garażowe? Cena ma znaczenie

Podejrzanie niska kwota lub wręcz przeciwnie, zapierająca dech w piersiach suma? Nic z tych rzeczy! Pamiętaj, że usługa wykonana w tak skrajnych cenach – zarówno w jedną, jak i drugą stronę – może nie sprostać Twoim oczekiwaniom czy założeniom, a nawet przyczynić się do poniesienia jeszcze większych kosztów. Aby tego uniknąć, zdecyduj się na specjalistów w branży, dla których Twoja brama garażowa będzie czymś więcej niż tylko kolejnym zleceniem.

Komentowanie wyłączone.