Napędy do bram. Poznaj Dexxo Pro 1000io

Jeden przycisk i… Twoja brama staje otworem. Zakup odpowiedniego napędu do bramy to wbrew pozorom nie lada wyzwanie– mechanizm nie tylko musi być dopasowany do naszych potrzeb, ale i wyróżniać się przydatnymi funkcjonalnościami. Dziś przyjrzymy się bliżej systemowi od Somfy Dexxo Pro 1000 IO. Co może nam zaoferować i dlaczego warto zwrócić na niego uwagę? Sprawdźmy to!

Napędy do bram – plusy

Na co w pierwszej kolejności zwracamy uwagę w przypadku napędów do bram garażowych? Na czołowym miejscu podium jest niezawodność, a na drugim – szybkość działania. Napęd do bram Dexxo Pro 1000io spełnia oba te warunki, a to wszystko dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu oraz systemowi, który zapewnia otwarcie już w 90 sekund. To jednak nie wszystko. W przypadku napędów do bram od Somfy możemy mówić także o całkowitej płynności – aż do 90000 otwarć i zamknięć, co umieszcza ich urządzenie w czołówce najlepszych mechanizmów na całym rynku. W przypadku, gdyby któreś z tych licznych otwarć poszło niezgodnie z planem, to również nie mamy się czym martwić. Napęd do bramy, podobnie jak większość produktów Somfy, obejmuje bowiem 5 lat gwarancji.

Napędy do bram – doradztwo

Zastanawiasz się, jaki konkretnie napęd do bramy wybrać? W pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na specyfikę kupionej bramy, a w drugiej – na nasze oczekiwania względem działania mechanizmu. Z tego właśnie powodu warto zakup skonsultować ze specjalistą w branży, a będąc bardziej precyzyjnym, z producentem naszej bramy. Wtedy zyskamy pewność, że system na jaki się zdecydowaliśmy, to najlepsza z wszystkich opcji.

Napęd do bram – dodatkowe udogodnienia

Osobny pilot od bramy, jeszcze inny od okien czy oświetlenia… można stracić rachubę, prawda? Na szczęście Somfy postanowiło opracować mechanizm, dzięki któremu wszystkie te rzeczy będziemy mieć – dosłownie – pod ręką. Ich innowacyjny System TaHoma® umożliwia bowiem nie tylko sterowanie bramą garażową, ale również oświetleniem czy ogrzewaniem. Ta wszechstronność działania możliwa jest dzięki zastosowaniu io-homecontrol® , czyli technologii opierającej się na dwukierunkowej, bezprzewodowej komunikacji radiowej. Co więcej, system na bieżąco tworzy raporty z działania – stąd wiemy, które kwestie przeszły całkowicie bezproblemowo, a gdzie mechanizm napotkał pewne trudności.

Komentowanie wyłączone.