Podejmij współpracę z bramami garażowymi segmentowanymi Scholz!

Producent bram garażowych segmentowych Scholz to marka, która od lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty. Od teraz i ty możesz stać się częścią stabilnego i stale rozrastającego się świata Scholz. Jak wygląda współpraca i czego możesz od nas oczekiwać? Tego dowiesz się już zaraz!
 

Producent bram garażowych segmentowych. Co musisz o nas wiedzieć?

Szybkobieżna, idealna do hal i zakładów, garażowa, a może specjalistyczna przeciwpożarowa? Dla nas nie ma projektów niemożliwych! Dzięki własnej dystrybucji producent bram Scholz jest w stanie zaoferować model dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. To jednak nie wszystko. Wiemy, jak ważna na dzisiejszym rynku jest kompleksowość usług. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz:

  • Możliwość sprzedaży hurtowej i detalicznej,
  • Profesjonalne doradztwo z zakresu doboru technologii,
  • Prowadzenie pomiarów i przygotowanie projektu końcowego,
  • Sprzedaż i dystrybucję hurtową i detaliczną,
  • Organizację dostawy i transportu, montaż u klienta.

Nasze produkty spotkasz dziś w domach i halach w wielu krajach Europy. Wkrótce trafimy do kolejnych miejsc!
 

Współpraca i franczyza Scholz

Każda marka chce się rozwijać i trafiać do jeszcze większej liczby klientów. My także! Z tego powodu uruchomiliśmy opcję współpracy, dzięki której jako własna firma możesz prezentować m.in. bramy garażowe segmentowane klientom indywidualnym i biznesowym. Jak to zrobić?

Po pierwsze – zadzwoń! Najszybciej złapiesz nas pod numerem telefonu, który widnieje w prawej górnej części strony. Możesz również odezwać się mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Następnym etapem jest ustalenie wszystkich szczegółów współpracy, co możemy zrobić telefonicznie lub podczas spotkania. Po dopełnieniu wszystkich formalności nie pozostaje już nic innego jak… zarabiać. Skorzystaj z naszego profesjonalizmu i doświadczenia oraz marki wyrobionej na rynku i zarabiaj na sprzedaży oraz montażu bram!

Komentowanie wyłączone.